Strona główna Styl życia Zobacz najnowsze promocje w Biedronce – tak tanio nie było od dawna

Zobacz najnowsze promocje w Biedronce – tak tanio nie było od dawna

0
PODZIEL SIĘ
Masz już dość przepłacania? W takim razie odwiedź market Biedronka. Tak tanio nie było od dawna!

Zdecydowana większość osób chętnie korzysta z różnego rodzaju promocji i przecen. Nic dziwnego, w końcu to świetna okazja do nabycia pełnowartościowych produktów po obniżonych cenach. O jak dużych obniżkach mówimy? W praktyce wszystko zależy od konkretnego marketu, jeśli jednak zależy ci na wysokiej jakości idącej w parze z atrakcyjną ceną to koniecznie sprawdź najnowsze promocje Biedronki.

Po mięso do Biedronki

Aż do niedzieli (26.02) wszyscy klienci posiadający kartę „Moja Biedronka” będą mieli okazję nabyć mięso z kurczaka w cenie obniżonej o minimum 20%. Promocja obejmie produkty takie jak m.in. świeża ćwiartka z kurczaka (2,75 zł/kg) czy też filet z piersi kurczaka mega paka (9,99 zł/kg).

Wśród innych mięs dostępnych w cenie promocyjnej warto wymienić m.in. schab wieprzowy kotlety mega paka (8,99 zł/680 g), mięso mielone z filetem z kurczaka (7,49 zł/400 g), udo z indyka z kością i ze skórą (9,99 zł/kg), zestaw z kaczki (5,99 zł/kg), żeberka wieprzowe (1,79 zł/100 g), świeżą kaczkę (6,99 zł/kg), pierś z młodej gęsi (14,99 zł/kg) czy też karkówkę wieprzową bez kości (13,99 zł/kg).

Nie masz ochoty albo czasu na gotowanie ale chcesz zjeść pyszny, ciepły posiłek ze świeżo pieczonym mięsem? To żaden problem! W takim przypadku sięgnij po produkty z serii „Wolno gotowane” oraz „Prosto do piekarnika”. W tym tygodniu w promocji znajdą się mięsa takie jak m.in. filety z kaczki z sosem żurawinowym (16,99 zł/kg), kurczak faszerowany kaszą i grzybami (0,99 zł/100 g), udo z indyka faszerowane z marynowanymi kurkami (1,79 zł/100 g) oraz karkówka wieprzowa do pieczenia (1,99 zł/100 g).

Nabiał w promocji

Nabiał odgrywa bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu całego organizmu ludzkiego, a to ze względu na zawarty w nim wapń. Oczywiście jest on również bardzo smaczny! Jeśli lubisz żółte sery, to koniecznie odwiedź Biedronkę w dniach 24 – 26.01 ponieważ właśnie wtedy będziesz mógł kupić 3 sery w cenie 2. Warto dodać, iż promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów posiadających kartę „Moja Biedronka”.

Wśród innych produktów tego typu dostępnych w cenie promocyjnej znajdą się również serki Mascarpone (3,99 zł/op. przy zakupie 2 op.), czteropak serka homogenizowanego (2,49 zł/czteropak przy zakupie 2 czteropaków), serek wiejski wysokobiałkowy (2,29 zł/op.), jogurt Landliebe (1,99 zł/op.), jogurt Fantasia Premium Karmel (1,99 zł/op.) czy też napój Monte Drink (5,99 zł/sześciopak).

Słodkie wypieki w niskiej cenie

Zapomniałeś o przygotowaniu drugiego śniadania czy też lunchu do pracy? W takim razie sięgnij po pyszne, słodkie wypieki z Biedronki, które możesz jeść zarówno na zimno, jak i na ciepło. W tym tygodniu w promocyjnej cenie kupisz m.in. drożdżówki z sercem (2,19 zł/szt.), croissanty francuskie (1,49 zł/szt.), pączki z nadzieniem karpatkowym (1,99 zł/szt.), ciastka z serem i morelą (1,79 zł/szt. przy zakupie 3 szt.), ciastka Bridor 3 czekolady (2,49 zł/szt.), drożdżówki z makiem (1,99 zł/szt.), croissanty z nadzieniem orzechowo – kakaowym Bridor (1,99 zł/szt. przy zakupie 3 szt.), kieszonki z jabłkiem (1,99 zł/szt.) oraz ciastka Duet z owocami leśnymi (2,19 zł/szt.)

Jak widać promocje dostępne w sieci sklepów Biedronka są naprawdę kuszące. Warto dodać, że wszystkie, podane powyżej ceny obowiązują do niedzieli (26.02). Oczywiście to tylko nieliczne z przecenionych produktów. Pełną ofertę promocyjną opisywanego marketu znajdziesz w najnowszej gazetce Biedronki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here