Strona główna Na sygnale wypadki Zderzyły się dwa Ople. Nocna kraksa na Zgierskiej

Zderzyły się dwa Ople. Nocna kraksa na Zgierskiej

0
PODZIEL SIĘ
fot. OSP Niesięcin
Dwie osoby zostały zabrane do pabianickiego szpitala na skutek kraksy, jaka miała miejsce dzisiaj w nocy na skrzyżowaniu ulic Zgierskiej i Niesięcin w Konstantynowie Łódzkim.

Do zdarzenia doszło około godz. 1.40. Z informacji, jaka wpłynęła do komendy powiatowej straży pożarnej wynikało, że zderzyły się dwa samochody osobowe i są ranni.

– Gdy nasze zastępy dotarły na miejsce, uczestnicy znajdowali się poza pojazdami. Byli pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, przytomni – informuje dyżurny PSP w Pabianicach.

W zdarzeniu brały udział Opel Vectra (na konińskich numerach rejestracyjnych) i Opel Astra (tablice pabianickie).

– Spowodowała 21-letnia kobieta, która nie ustąpiła pierwszeństwa 23-latkowi – wyjaśnia podkom. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KPP.

Tego i jeszcze jednego mężczyznę (w wieku 57 lat) przewieziono do szpitala, ale ostatecznie policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję. Funkcjonariusze ukarali sprawczynię mandatem. Łączne straty w obydwu pojazdach zostały oszacowane na 14 tys. zł.

W akcji ratunkowej brało udział sześć zastępów straży pożarnej (zawodowej i ochotniczej, 25 osób), pogotowie oraz policja.

fot. OSP Niesięcin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here