Strona główna Na sygnale Zaproponował policjantom po 1000 zł

Zaproponował policjantom po 1000 zł

0
PODZIEL SIĘ
Był pijany, nie miał uprawnień do jazdy samochodem i wsiadł za kierownicę. A zatrzymany przez policjantów próbował ich przekupić.

Konstantynowscy funkcjonariusze zauważyli wczoraj około godz. 21.00 na placu Kościuszki osobowego Hyundaia, którego kierowca zwrócił ich uwagę – z piskiem opon przejechał bowiem obok oznakowanego radiowozu i nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Ruszyli więc za samochodem, stwarzającym zresztą zagrożenie w ruchu i po kilku chwilach zatrzymali kierującego. I natychmiast wyczuli woń alkoholu.

Badanie wykazało, że 29-letni konstantynowianin miał w organizmie prawie 1,8 promila alkoholu, miał też cofnięte uprawnienia do kierowania. Gdy zorientował się, że grożą mu za to konsekwencje karne, jeszcze bardziej pogorszył swoją sytuację, proponując stróżom prawa po 1000 zł za puszczenie całego zajścia w niepamięć. W odpowiedzi ci zabrali go do policyjnego aresztu.

– Za jazdę pod wpływem alkoholu, bez uprawnień i za próbę wręczenia łapówki mężczyźnie grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności – informuje podkomisarz Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KPP w Pabianicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here