PODZIEL SIĘ

Podopieczni Pawła Kraski rozegrali pierwszy mecz ligowy w roku 2019. Niestety, gospodarze z Białegostoku okazali się zbyt mocni. 

Bestios Białystok – KKS Włókniarz Konstanynów Łódzki 35:28 (19:12)

Przeciwnicy od razu pokazali, że niełatwo będzie z nimi wygrać i po 9. minutach prowadzili 4:2. Konstantynowianie byli w grze do stanu 10:7, ale później gospodarze zanotowali trzy trafienia z rzędu i po chwili kolejne trzy, dzięki czemu prowadzili już 16:9. Dwa gole Kubiaka i Stępnia w końcówce pierwszej połowy nie zmieniły wiele i do przerwy KKS przegrywał różnicą 7 trafień.

Po zmianie stron koncert Bestiosu trwał dalej i w 39. minucie na tablicy widniał wynik 23:13. Gospodarze mieli dzięki temu ogromny komfort gry i nieśmiałe próby szczypiornistów KKS-u aby dogonić swoich rywali spełzły na niczym. W końcówce meczu konstantynowianie potrafili na jeden gol gospodarzy odpowiadać dwoma trafieniami ze swojej strony, ale czasu na odrabianie strat było już za mało i Białystok ostatecznie zwyciężył 35:28.

Kolejny mecz Włókniarz miał grać za tydzień przed własną publicznością. Starcie z Nowymi Piekutami zostało jednak przełożone na 9 marca i następne ligowe starcie KKS rozegra na wyjeździe za dwa tygodnie przeciwko KS Warszawiance.

KKS: Bartosz Borsiak (2), Trojanowski (4), Sadliński (3), Lux (2), Zajączkowski (1), Świątek (2), Liberacki (1), Kubiak (4), Stępień (7), Michał Borsiak (2), Brański.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here