Strona główna Na sygnale kryminalne Włamywacz leżał pijany na chodniku

Włamywacz leżał pijany na chodniku

2
PODZIEL SIĘ

Pijany 34-latek leżał na ziemi w centrum Konstantynowa Łódzkiego. Trafił do policyjnego aresztu, bo dzień wcześniej włamał się do jednego z domów na terenie miasta.

7 marca 2019 roku konstantynowscy policjanci zostali skierowani na Plac Kościuszki, gdzie za ławką na ziemi leżał pijany mężczyzna. Był wulgarny, agresywny i nie wykonywał wydawanych poleceń.

Policjanci zgarnęli mężczyznę do komisariatu. 34-latek poprosił mundurowych o wodę do picia.

– Kiedy funkcjonariusz podawał mu kubek, został kopnięty w nogi. Wcześniej mężczyzna swoją agresję skierował także na innego policjanta. Podczas wykonywanych czynności policjanci zauważyli, że zatrzymany ma ranę klatki piersiowej – mówi rzecznik prasowy policji.

Jak się okazało, obrażenia te powstały dzień wcześniej podczas włamania do jednego z domów na terenie Konstantynowa Łódzkiego. 34-latek zranił się wybijając szybę w oknie. Po splądrowaniu pomieszczeń skradł kilkadziesiąt złotych. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie policjantów.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here