Strona główna Aktualności Wakat w USC. Szukają zastępcy kierownika

Wakat w USC. Szukają zastępcy kierownika

0
PODZIEL SIĘ
Po zmianach kadrowych, jakie zaszły na początku wakacji w Urzędzie Stanu Cywilnego nie ma tam teraz zastępcy kierownika. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie, bo został ogłoszony nabór na to stanowisko.

Funkcję tę pełnił jeszcze niedawno Tomasz Janczewski, wspierając kierującą USC Annę Dziedzic. Odkąd pożegnała się z pracą (przeszła na emeryturę), to on pełni obowiązki kierownika.

Osoby zainteresowane stanowiskiem zastępcy mogą składać oferty osobiście, w siedzibie urzędu, do 1 października (do godz. 15.00) lub przesłać je listownie.

Jakie kryteria należy spełnić? Są wśród nich m.in. ukończone studia prawnicze lub administracyjne, co najmniej trzyletni straż pracy na stanowiskach urzędniczych i znajomość niezbędnych do pełnienia funkcji przepisów prawa i ustaw.

– Mamy nadzieję, że uda się wyłonić zastępcę kierownika USC w pierwszym naborze. Gdyby tak się stało, jest prawdopodobne, że pan Tomasz Janczewski otrzyma awans na stanowisko kierownika – wyjaśnia Marlena Kamińska, rzecznik prasowy konstantynowskiego magistratu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here