Strona główna Aktualności Uwaga na watahę. Psy atakują!

Uwaga na watahę. Psy atakują!

1
PODZIEL SIĘ
fot. czytelnik
Na terenie Konstantynowa Łódzkiego i okolic grasuje wataha psów. Wskazywałyby na to dwie rozszarpane sarny. Jedna z nich, jak poinformował nas czytelnik, została zaatakowana na placu Wolności.

Z relacji wynika, że do zdarzenia doszło w poniedziałkowy ranek przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Psy zostały jednak spłoszone przez przypadkową osobę.

– Druga sarna, w 80 % zjedzona, znajdowała się w przydrożnym rowie koło Neru. Jest duże prawdopodobieństwo, iż za te dwa zdarzenia odpowiedzialna jest właśnie wataha – dodaje czytelnik.

Straż miejska otrzymała powiadomienie o jednym takim przypadku (w poniedziałek).

– Zgłaszający poinformował nas, że w Bechcicach, koło Domu Pomocy Społecznej, leży zabita sarna. Powiadomiliśmy osobę, która zajmuje się sprzątaniem padliny, aby to zrobiła – wyjaśnia strażnik.

O tym, jak groźne mogą być psy, świadczy tragiczne zdarzenie z Łodzi. Dzisiaj po godz. 6 w lesie Łagiewnickim trzy psy zaatakowały i dotkliwie pogryzły biegacza. Mężczyzna ledwo uszedł z życiem. Przebywa w szpitalu.

W przypadku zauważenia biegającej po Konstantynowie Łódzkim i okolicach watahy można kontaktować się z komendą straży miejskiej pod numerem (42) 211 – 15 – 17.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here