Strona główna Styl życia Usługi geodezyjne Warszawa

Usługi geodezyjne Warszawa

0
PODZIEL SIĘ

Jest Ci niezbędna mapa do celów projektowych albo czeka Cię tyczenie obiektów czy budowli? Potrzebujesz zatem profesjonalnego wsparcia firmy geodezyjnej. Na terenie Warszawy i okolic takie usługi zapewni Ci firma Geo – Osnowa. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

Usługi geodezyjne w Warszawie 

Geodeta może zrealizować szereg różnych zadań od stworzenia różnego rodzaju map, po inwentaryzację geodezyjną, niezbędną do zakończenia prac budowlanych. Firma Geo Osnowa świadczy usługi geodezyjne w Warszawie, zarówno dla prywatnych inwestorów, sektora publicznego, jak i większych firm, np. deweloperów. Dysponując nowoczesnym sprzętem, właściwą wiedzą i doświadczeniem sprostamy każdemu zadaniu. 

Usługi geodezyjne w Warszawie, które profesjonalnie i szybko wykonamy to:

  • opracowanie różnego rodzaju map, zarówno niezbędnych przy budowie – do celów projektowych, jak i mapy prawne czy sądowe,
  • stworzymy pomiary granic działek i placów budowy, 
  • wytyczymy każdy obiekt budowlany,

Ponadto oferujemy:

  • wszelkie prace związane z uzbrojeniem terenu, jak i z poprowadzeniem przyłączy,
  • sporządzanie pełnej dokumentacji geodezyjnej.

Firma Geo – Osnowa może wykonać również innego typu prace, np.

  • pomiary kubatury hałd, czy składowisk,
  • innowacyjną metodę skaningu, a także opracowania w technologii 3D,
  • tworzone na podstawie zdjęć lotniczych precyzyjne ortofotomapy.

Dzięki temu możemy uczestniczyć zarówno w mniejszych, jak i w większych inwestycjach, wykonując te standardowe, jak i także bardziej zaawansowane działania. 

Usługi geodezyjne a roboty budowlane 

Większość prac geodezyjnych uznaje się za roboty budowlane, np. tyczenie obiektów budowlanych, czy tyczenie tras drogowych. To działania, które wykonywane są w terenie  i bez których nie można rozpocząć kolejnych etapów budowy. Dlatego, firma geodezyjna może być również podwykonawcą, a jej prace można zaliczyć pod usługi budowalne. Przepisy prawne nie są jednak tutaj do końca jasno określone. Dlatego jeśli zastanawiają się Państwo czy usługi geodezyjne a roboty budowlane będą w przypadku rozpoczętej inwestycji oznaczać to samo, to nasz dział prawny szybko rozwieje i tego rodzaju dylematy. 

 Ile kosztują usługi geodezyjne?

Na stronie firmy Geo – Osnowa znajdą Państwo cennik, określający koszt podstawowych usług geodezyjnych. To jednak jest zawsze cena orientacyjna, ponieważ pełen kosztorys uzależniony jest od wielu czynników, między innymi od rodzaju prac, sytuacji prawnej czy miejsca, w którym mają być przeprowadzane prace. Dlatego, jeśli interesuje Państwa cena za usługi geodezyjne, to zapraszamy do kontaktu  bezpośrednio z naszą firmą. Po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, przedstawimy również nasze honorarium. Warto zwrócić uwagę, że firma Geo – Osnowa może wykonywać kompleksowe usługi – od zweryfikowania jakości gruntów, po sporządzenie prac inwentaryzacyjnych. Jeśli to z nami przeprowadzą Państwo kompleksowo cały projekt, to cena usług geodezyjnych będzie niższa, ponieważ zaoferujmy także korzystny rabat. 

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here