Strona główna Aktualności Urząd będzie emitował komunikaty o koronawirusie

Urząd będzie emitował komunikaty o koronawirusie

0
PODZIEL SIĘ
O tym, że mamy pandemię koronawirusa i związanych z nią obostrzeniach przypomną konstantynowianom specjalne komunikaty, nadawane z budynku Urzędu Miejskiego. 

Taką decyzję podjął burmistrz Robert Jakubowski. Pierwszego należy spodziewać się jutro (27 marca) o godz. 12.00. Będą emitowane do odwołania. Oto treść:

„Uwaga! Mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego! W związku z zarządzonym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii prosimy, aby dla bezpieczeństwa własnego oraz innych osób pozostać w domach. Jeśli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi, zachowując bezpieczną odległość. Należy unikać zgromadzeń powyżej dwóch osób, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Nieprzestrzeganie przepisów będzie skutkowało odpowiedzialnością prawną. Apelujemy, pozostańcie w domach!”.

Komunikaty będą powtarzane co 60 minut, w godzinach pracy magistratu, czyli w poniedziałki, środy i czwartki od 8.00 do 16.00, we wtorki od 9.00 do 17.00, a w piątki od 7.00 do 15.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here