PODZIEL SIĘ

Przed rokiem w turnieju halowym o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego najlepsza okazała się ekipa KAS-u Konstantynów, która w finale pokonała PTC Pabianice.

Tym razem impreza odbędzie się 19 stycznia, a areną zmagań ponownie będzie hala Centrum Sportu i Rekreacji na ul. Plac Wolności 60 w Konstantynowie Łódzkim. Pierwszy mecz ma się planowo odbyć o godzinie 9:00.

W tym roku zobaczymy uczestników zeszłorocznego finału, ale również takie ekipy, które ostatnio nie występowały w tej imprezie. Przykładem takiego zespołu jest Włókniarz Pabianice, który pod rządami poprzedniego prezesa odcinał się od tego turnieju. Jak widać po przetasowaniach w zarządzie pabianiczanie postanowili włączyć się do walki o puchar i to wystawiając aż dwa składy.

Do grupy czerwonej trafili: KAS Konstantynów Łódzki, MKS Mianów, Włókniarz II Pabianice, Włókniarz I Konstantynów Łódzki oraz Iskra Dobroń.

Natomiast w grupie niebieskiej znaleźli się: Burza PawlikowiceGLKS DłutówWłókniarz II Konstantynów ŁódzkiWłókniarz I Pabianice oraz PTC Pabianice.

Zobaczymy, czy zeszłoroczni finaliści pokażą reszcie swoją wyższość i sprawa finału ponownie rozstrzygnie się pomiędzy KAS-em i PTC Pabianice. Być może jednak pojawi się jakiś czarny koń, który spróbuje uśpić czujność faworytów i sięgnie po puchar. Przekonamy się o tym już 19 stycznia. Finał planowany jest na godzinę 15:30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here