Strona główna Sport (archiwum) Piłka ręczna Trzeci mecz i trzecia porażka

Trzeci mecz i trzecia porażka

0
PODZIEL SIĘ

Niestety, szczypiorniści z Konstantynowa Łódzkiego przegrali kolejny, trzeci z rzędu mecz i widmo spadku zaczęło im zaglądać w oczy.

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki – TS Siemiatycze 24:27 (11:13)

Wynik spotkania otworzył w pierwszej minucie Marcin Trojanowski. Rywale nie pozwolili jednak Włókniarzowi na zdobycie większej przewagi. W 10. minucie udało im się zdobyć dwie bramki zapasu. Konstantynowianie walczyli jednak twardo i zdołali doprowadzić do remisu po 8. W końcówce goście podkręcili tempo i wyszli na prowadzenie 10:13. Daniel Stępień zdołał zniwelować straty do przerwy do dwóch bramek i ekipy zeszły do szatni przy stanie 11:13.

Po zmianie stron Siemiatycze starały się utrzymywać i powiększać swoją zaliczkę z pierwszej odsłony spotkania. Prowadzili już 5 bramkami. Na szczęście dla KKS-u trzy bramki z rzędu zdobyli Stępień, Jencz oraz Świątek i na tablicy było 16:18. Lepszy okres gry konstantynowian zaowocował tym, że Marcin Trojanowski w 52. minucie zdobył bramkę na 20:20. W 58. minucie po golu Trojanowskiego na tablicy mieliśmy 24:25. Niestety, końcówka należała jednak do przyjezdnych, którzy dwukrotnie pokonali naszego bramkarza, wygrywając ostatecznie 24:27.

KKS zajmuje przedostatnie miejsce w grupie spadkowej. Za nami plasuje się jedynie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Kolejny mecz konstantynowianie zagrają u siebie w przyszłą sobotę o godzinie 17:30 przeciwko Nowym Piekutom.

KKS: Walczak, Bartosz Borsiak (1), Trojanowski (7), Zajkiewicz, Jencz (5), Stawicki, Lux, Zajączkowski, Świątek (1), Liberacki, Kubiak, Stępień (10), Forc.