Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Trenuj w Konstantynowie Łódzkim. Fit Fabric już otwarte

Trenuj w Konstantynowie Łódzkim. Fit Fabric już otwarte

2
PODZIEL SIĘ
1000 metrów kwadratowych, 6 stref do ćwiczeń, otwarte 7 dni w tygodniu – taki jest nowy klub fitness i siłownia w Konstantynowie Łódzkim. 

Fit Fabric jest siecią siłowni, która powstała w marcu 2013 roku w samym sercu Łodzi. Do dnia dzisiejszego, rozrosła się do tego stopnia, że filie tego klubu można spotkać także w Andrespolu, Tomaszowie Mazowieckim i od niedawna w Konstantynowie Łódzkim. Klub został otwarty w Galerii Konstantynowskiej przy ul. Jana Pawła II  11/13.

Co wyróżnia Fit Fabric? 

To tutaj skorzystamy z nowego sprzętu wysokiej klasy – firmy Matrix, a o rozwój naszej sylwetki i świetnej kondycji zadba wykwalifikowana kadra trenerska i instruktorska, która zawsze służy pomocą i wprowadzi każdego w tajniki aktywności fizycznej.

Trenujący mają do dyspozycji 6 stref ulokowanych na 1000 m²: cardio, wolne ciężary, trening personalny, Cross Fabric oraz Fit/Body Mental. Siłownia jest czynna 7 dni w tygodniu, w dni powszednie o 6.00 do 23.00, a w weekendy od 8.00 do 22.00.

Można skorzystać z zajęć grupowych z trenerami. W ofercie jest mi.in. tabata fight, stretching, kettlebells, cross fabric intro i wiele innych (ZOBACZ PEŁNY GRAFIK).

W dniach 4.03-8.03 odbędą się w klubie Dni Seniora. Wszystkie szczegóły na wydarzeniu na Facebooku (SPRAWDŹ). Wstęp jest bezpłatny.

Od marca planowany jest 3-miesięczny program bezpłatnych warsztatów dla każdego. Tematyka to m.in.: aktywna w ciąży i po, jak dbać o swój kręgosłup, metody relaksacji, suplementacja w sporcie, teoria treningu i mity treningowe, strefa cross – jak ćwiczyć, konsultacje z fizjoterapeutą.

Co ważne, można skorzystać z bezpłatnej wejściówki na pierwszy trening. Szczegóły na stronie internetowej Fit Fabric. W klubie honorowane są karty: MultiSport, FitProfit i OK System (dla osób, które miały umowę z Ok System przed 27.11.2018).

 

Fit Fabric
ul. Jana Pawła II 11/13 (Galeria Konstantynowska) 
Pon. – Pt. 6:00-23:00
Niedz.- Sob. 8:00-22:00

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Ogolnie fajnie lecz sadzac po dotychczasowej frekwencji szalu nie ma. Trenerzy w Lodzi jednak lepsi i z wiekszym doswiadczeniem. Moze te szkolenia cos zmienia.

    • Frekwencja nie jest wyznacznikiem wiedzy i doświadczenia trenerów, którzy absolutnie nie ustępują tym łódzkim. Zresztą instruktorzy i trenerzy, którzy pracują w Konstantynowie prowadzą również zajęcia i treningi w innych placówkach Fit Fabric i to od dawna z bardzo dobrym skutkiem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here