Strona główna Aktualności To są liderzy biznesu. Wyróżnienia dla czterech firm

To są liderzy biznesu. Wyróżnienia dla czterech firm

0
PODZIEL SIĘ
fot. GCI
Dla właścicieli tych firm to powód do satysfakcji. „Virado Bis”, „OK”, „Jamir – Sobieraj i Wspólnicy” oraz „Włodan” gdyż o nich mowa, zostały uhonorowane tytułem „Konstantynowski Lider Biznesu”. Wyróżnienia przyznano po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni. 

Uroczystość ich wręczenia, z inicjatywy burmistrza Roberta Jakubowskiego, odbyła się wczoraj w jednej z sal bankietowych. W gali wzięli udział lokalni przedsiębiorcy, posłowie, przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi i Starostwa Powiatowego w Pabianicach. Szczególnie ważna była ona dla Radosława Jasiaczyka z Virado Bis (firma od 2012 roku srzedaje opał, m.in. węgiel), Marka Maciaszczyka, właściciela firmy OK (od 2008 roku prowadzi handel żurawiami hydraulicznymi oraz akcesoriami stosowanymi w hydraulice siłowej), Mirosława Sobieraja (od 1992 roku ma zakład mięsny) oraz Andrzeja Włodarczyka (ponad 15 lat na rynku usług budowlanych).

Przyznanie tutułu odbywa się w oparciu o lokowanie kapitału w Konstantynowie Łódzkim, ilość zatrudnianych pracowników z terenu gminy i zaangażowanie w działalność społeczną. Szansę, by go w przyszłości otrzymać mają firmy, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki w mieście oraz kreują jego pozytywny obraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here