Strona główna Styl życia Od kuchni Ser ma wiele zalet. Ale tylko od renomowanego producenta

Ser ma wiele zalet. Ale tylko od renomowanego producenta

0
PODZIEL SIĘ

Sery żółte to doskonałe źródło skoncentrowanego i łatwo przyswajalnego białka I choćby z tego powodu są one bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ale trzeba wybierać produkty o najwyższej jakości. Taką – oczywiście oprócz dobrego smaku – zapewniają od dawna wyroby Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Krasnystaw.

Ser wzmacnia mięśnie i kości

Wspomniane wcześniej białko ma dobroczynny wpływ na układ mięśniowy, natomiast znajdujący się w nich wapń wzmacnia układ kostny. Między innymi dlatego doskonale nadają się do jedzenia przez dzieci, które niechętnie piją mleko i osób starszych, ponieważ mogą zapobiegać osteoporozie i próchnicy zębów.

Jedzenie żółtych serów ma również dobroczynny wpływ na naszą urodę. Zawarty w nich cynk, poprawia kondycję paznokci oraz włosów. Mogą one mieć również stałe miejsce w codziennej diecie alergików, ponieważ nie mają uczulających składników.

Doświadczenie i nowoczesność

Kupując żółte sery trzeba jednak zwrócić uwagę na to, w jaki sposób są produkowane i z jakich składników. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw, której początki sięgają drugiej dekady XX wieku ma ogromne doświadczenie w ich wytwarzaniu. I to w połączeniu z nieustannymi inwestycjami w rozwój produkcji i nowoczesne rozwiązania oraz technologie, zapewnia ich najwyższą jakość.

Dziś produkcja OSM Krasnystaw jest całkowicie zautomatyzowana. To nowoczesne maszyny i komputery czuwają nad prawidłowym procesem przetwarzania mleka. Tu nie ma miejsca na błędy i pomyłki. Dlatego od wielu już lat OSM Krasnystaw znajduje się w pierwszej dziesiątce producentów żółtych serów w Polsce.

Tylko sprawdzeni dostawcy

Mleko wykorzystywane do produkcji serów Zamojskiego, Hetmańskiego, Gouda lub Ambasador pochodzi od ponad 2000 sprawdzonych przez lata dostawców ze wszystkich powiatów województwa lubelskiego. Wystarczy tylko spojrzeć na skład produkowanych przez tę firmę wyrobów, który można znaleźć na stronie https://www.krasnystaw.eu/produkty/sery-twarde żeby przekonać się o ich najwyższej jakości, a ich smak na pewno zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here