PODZIEL SIĘ

Piłkarze KKS-u Włókniarza Konstantynowa Łódzkiego, grający na co dzień w Łódzkiej Klasie Okręgowej, rozpoczęli swoje przygotowania do rundy wiosennej.

Za podopiecznymi trenera Marcina Olejniczaka już dwa sparingi. W pierwszym, w którym konstantynowianie mierzyli się z IV-ligowym Borutą Zgierz, niespodziewanie padł wynik 2:0 dla KKS-u. Rywale znajdują się na ostatnim miejscu w lidze i są na „najlepszej” drodze, aby powrócić do okręgówki.

Drugim sparingpartnerem konstantynowian był zespół LKS Czarnocin, który występuje w piotrkowskiej okręgówce i zajmuje w niej przedostatnie miejsce. Ponownie podopieczni Olejniczaka dwukrotnie trafili do siatki rywali. Tym razem jednak przeciwnik zdołał w końcówce zdobyć gola honorowego.

Niestety, problemem okazało się kilka kontuzji, które przydarzyły się piłkarzom KKS-u. Miejmy nadzieję, że trener konstantynowian nie będzie musiał długo czekać na powrót swoich zawodników. Włókniarz zajmuje bowiem 13. miejsce w tabeli łódzkiej okręgówki i na wiosnę musi obronić się przed spadkiem do A-klasy.

Kolejny sparing konstantynowianie rozegrają już w najbliższy weekend. Tym razem rywalem będzie A-klasowy zespół Amii Nowosolna Łódź, który jest w walce o awans do okręgówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here