Strona główna Aktualności Policjant z nagrodą. Pracuje w naszym komisariacie

Policjant z nagrodą. Pracuje w naszym komisariacie

0
PODZIEL SIĘ
Mikołaj Bobowicz (pierwszy z prawej) z kolegami i z A. Łapińskim, komendantem wojewódzkim (fot. policja)
Konstantynowski komisariat policji może być z niego dumny. Pracujący tutaj funkcjonariusz został doceniony w skali całego regionu i otrzymał nagrodę przyznaną przez marszałka Grzegorza Schreibera.

Uroczystość odbyła się w środę w Łodzi, podczas jubileuszowego, dwudziestego finału „Wojewódzkiego Konkursu na Najlepszego Policjanta i Najlepszego Strażaka Województwa Łódzkiego”.

Wszystkich nagrodzonych stróżów prawa było 21. To laureaci różnych konkursów, (wyłonieni najpierw w eliminacjach powiatowych, a następnie w finałach wojewódzkich), takich jak: „Dzielnicowy roku”, „Patrol roku”, „Najlepszy przewodnik psa do wyszukiwania zapachów materiałów wybuchowych”, „Policjant ruchu drogowego” czy „Turniej służby dyżurnej jednostki organizacyjnej policji”.

Wyróżniony funkcjonariusz to sierżant Mikołaj Bobowicz, który wraz ze starszym sierżantem Sylwestrem Kaźmierczakiem, pracującym w komendzie w Pabianicach, zajął drugie miejsce w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskich zawodów policjantów prewencji „Patrol Roku”.

Oprócz tej „dwójki” nagrodzono jeszcze m.in. młodszego aspiranta Karola Kasperka, również z pabianickiej komendy. Jest on zdobywcą piątego miejsca w konkursie dla dzielnicowych garnizonu łódzkiego na najlepszy plan działania priorytetowego w swoim rejonie.

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here