Strona główna Aktualności Pół miliona odsłon naszego portalu w 2018 roku

Pół miliona odsłon naszego portalu w 2018 roku

0
PODZIEL SIĘ

Portal informacyjny konstantynow.info zanotował w 2018 roku blisko pół miliona odsłon. 

To był pierwszy pełny rok działalności naszej strony, która wystartowała na początku września 2017 roku. Od tamtego czasu informujemy o ważnych i ciekawych wydarzeniach z terenu Konstantynowa Łódzkiego. W ciągu 2018 roku Czytelnicy odwiedzili portal konstantynow.info 310 tys. razy generując 494 tys. odsłon.

Publikowane przez nas artykuły wzbudzały wiele emocji i były szeroko komentowane na naszym profilu na Facebook’u, gdzie mamy blisko 4 tysiące fanów.
Najczęściej czytanym tekstem w 2018 roku była historia chorego Stasia, który pomimo walki rodziców o jego życie zmarł. Ten tekst miał 15 777 wyświetleń.

Konstantynowianie żyli wizytą Magdy Gessler, która w październiku robiła rewolucję w barze przy ul. Żeromskiego. Ten artykuł ze zdjęciami gwiazdy zanotował 8 845 odsłon.

Niemałe zainteresowanie wzbudziła informacja o rekrutacji i terminie otwarcia nowego marketu – Bricomarche. Ten tekst wyświetlił się aż 4 528 razy.

W październiku bardzo szybko poinformowaliśmy, kto będzie nowym burmistrzem. Ta informacja przyciągnęła uwagę 3 687 Czytelników.

 

W związku z dużą popularnością nasze strony zapraszamy do skorzystania z oferty reklamowej REKLAMA.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here