Strona główna Dzieje się Sport Pobiegną dziękując za pontyfikat papieża Jana Pawła II

Pobiegną dziękując za pontyfikat papieża Jana Pawła II

1
PODZIEL SIĘ
Już 12 maja w naszym mieście odbędzie się trzynasta edycja biegu wdzięczności za pontyfikat naszego papieża. Jak się zapisać? 

Impreza ma honorowy patronat marszałka województwa, starosty naszego powiatu, a także burmistrza Konstantynowa Łódzkiego. Organizatorem jest za to klub sportowy UKS Piątka Konstantynów Łódzki.

Miejsce startu oraz biuro zawodów będzie się mieściło w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Sadowej 5/7. Początek zaplanowano na godzinę 9:00.

W programie znalazły się biegi na 1200 metrów chłopców i dziewcząt z roczników od 2004-2005 do 2008. Natomiast bieg główny na 5000 metrów zaplanowano na godzinę 12:00.

Rejestrować do imprezy trzeba się na stronie www.basenkonstantynow.pl, a konkretnie tutaj. Natomiast pod tym adresem znajduje się regulamin imprezy, który wyszczególnia warunki uczestnictwa oraz wszelkie inne kwestie.

Na najlepszych czekają oczywiście nagrody. W razie pytań, na które odpowiedzi nie daje regulamin można się kontaktować z Robertem Bujnowiczem pod adresem robertbujn@op.pl lub pod numerem telefonu 601 295 206.

1 KOMENTARZ

  1. Jak to latwo pozmirniac hidtorie. Kiedys w tym czasie ale za rzadow komuny bul bieg zwyciestwa chyba. I byly tlumy startujących

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here