Strona główna Sport (archiwum) Pływacy powalczą o puchar burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

Pływacy powalczą o puchar burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

0
PODZIEL SIĘ

Osoby czujące się jak ryby w wodzie już w czwartek 7 lutego staną w szranki w XXIII. edycji zawodów pływackich o puchar burmistrza naszego miasta. 

Zmagania rozpoczną się o godzinie 9:30 w Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Kilińskiego 75a w Konstantynowie Łódzkim. Organizatorami są Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim oraz klub UKS Piątka Konstantynów Łódzki, które mają na celu popularyzować pływanie wśród dzieci i młodzieży.

Uczestniczyć mogą zawodnicy urodzeni w latach 2008 – 2006, zgłoszeni do zawodów za zgodą opiekunów prawnych przez macierzysty klub sportowy zrzeszony w PZP oraz posiadający ważne badania lekarskie potwierdzające ich dobry stan zdrowia. Do zawodów można też zgłosić zawodników w rocznikach 2008-2009 nie posiadających przynależności klubowej, za zgodną opiekunów prawnych oraz z oświadczeniem o ich stanie zdrowia, które pozwala na udział w zawodach.

Aby zgłosić się do zawodów należy wysłać mail do Tomasza Kotusa na adres mailowy tomaszkotus@tlen.pl do dnia 5.02.2019 roku w excelu zawierając imię i nazwisko zawodnika, jego klub, rocznik, pierwszą konkurencję, drugą konkurencję oraz czas zgłoszenia do nich. Koszt uczestnictwa wynosi 10 złotych.

Więcej informacji można znaleźć w poście na portalu facebook zamieszczonym na profilu organizatora.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here