Strona główna Na sygnale pożary Płonęło BMW. Podpalacz uciekł

Płonęło BMW. Podpalacz uciekł

0
PODZIEL SIĘ
Przed godz. 22.00 nieznany sprawca podpalił czarne BMW X5 na ul. Kopernika. 

Kiedy strażacy z OSP Konstantynów podjechali na miejsce zdarzenia czarny SUV stał już w ogniu. Ratownicy musieli gasić pożar w aparatach powietrznych.

– Ogień zagrażał pojazdowi stojącemu obok i znajdującemu się nieopodal budynkowi. Działania polegały na ugaszeniu pożaru przy użyciu dwóch linii gaśniczych: szybkiego natarcia w obronie i urządzenia do wytwarzania piany gaśniczej PRO-PAK. Sytuacja została szybko opanowana, ogień nie zdążył się rozprzestrzenić relacjonują druhowie.

Świadkowie widzieli mężczyznę, który najprawdopodobniej benzyną oblał pojazd i uciekł między bloki.

Pożar samochodu na ulicy Kopernika.

Pożar samochodu na Kopernika…Dzisiaj o godzinie 21:41 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu osobowego na ulicy Kopernika w Konstantynowie.Na miejscu zdarzenia okazało się, że mamy do czynienia z rozwiniętym pożarem samochodu marki BMW. Ogień zagrażał pojazdowi stojącemu obok i budynkowi.Działania polegały na ugaszeniu pożaru przy użyciu dwóch linii gaśniczych: szybkiego natarcia w obronie i urządzenia do wytwarzania piany gasniczej PRO-PAK. Sytuacja została szybko opanowana, ogień nie zdążył się rozprzestrzenić. Ze względu na duże zadymienie Druhowie działali w aparatach ochrony dróg oddechowych.Ustalaniem przyczyny pożaru zajęła się policja.Siły i środki:- OSP Konstantynów: Scania GCBA, Mercedes GBA;- Policja.Akcja gaśnicza:https://www.youtube.com/watch?v=Z5cCl8Bee-c&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1qj8kC1NlazRYN7lPTmpXs7KZ2w7arfYpuoh9WJfPmxaJ8K_ZfodDZwSw

Opublikowany przez OSP Konstantynów Piątek, 24 lipca 2020

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here