Strona główna Aktualności Place zabaw zamknięte. Do odwołania

Place zabaw zamknięte. Do odwołania

0
PODZIEL SIĘ
fot. UM
Z powodu nowych, obowiązujących do dzisiaj obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa konstantynowskie place zabaw zostały zamknięte. 

Dotyczy to m.in. tych, którymi zarządza miasto (na placu Kościuszki, na placu Wolności i przy ul. Klonowej w Żabiczkach).

– Zostały one oznakowane i zabezpieczone biało – czerwonymi taśmami ostrzegawczymi – poinformowała Marlena Kamińska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego.

O tym, że nie można z nich korzystać informują też tabliczki, na których widnieje napis: „W trosce o zdrowie Państwa i Waszych dzieci plac zabaw nieczynny do odwołania. Korzystając z urządzeń też możesz zarazić się koronawirusem! Zostań w domu. Dbaj o siebie”.

Z powodu zagrożenia epidemicznego podobne apele wywiesiła na swoich placach zabaw już niemal tydzień temu, bo 19 marca Konstantynowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

– Nie można również korzystać z miejsc rekreacji i zabawy, które są zarządzane przez Centrum Sportu i Rekreacji – dostęp do nich także jest uniemożliwiony – dodaje rzecznik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here