Strona główna Sport (archiwum) Piłka nożna Pięć bramek w sparingu KAS-u

Pięć bramek w sparingu KAS-u

0
PODZIEL SIĘ

Konstantynowianie rozegrali kolejną grę kontrolną przed rundą wiosenną. Tym razem ich rywalem był grający w okręgówce Włókniarz Pabianice.

KAS Konstantynów Łódzki – Włókniarz Pabianice 2:3 (2:0)

Pojedynek na początku był bardzo wyrównany. Obie strony wzajemnie się badały i dopiero w 24. minucie po strzale z dystansu padła bramka na 0:1 dla pabianiczan. Zieloni poszli za ciosem i w 35. minucie było już 0:2. Kasiarze przed przerwą nie zdołali znaleźć drogi do bramki rywali i pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem Włókniarza.

Po zmianie stron konstantynowianie wzięli się ostro do pracy i po chwili Bartosz Cieślak zdobył gola kontaktowego. W 49. minucie KAS przeprowadził świetną, kombinacyjną akcję, w której Piotr Marchewka minął bramkarza i strzelił bramkę na 2:2. Później gra obu drużyn się uspokoiła i dopiero w 76. minucie padł kolejny gol. Jeden z piłkarzy KAS-u popełnił fatalny błąd, w efekcie czego piłkarz Włókniarza znalazł się sam na sam z Pietrzakiem i wykończył tę akcję. W 90. minucie meczu Piotr Wodziński miał okazję na wyrównanie, ale piłka minęła słupek bramki gości i sędzia zakończył mecz przy stanie 2:3.

KAS zaprezentował się nieźle na tle grającego w wyższej lidze rywala. W drużynie konstantynowian pojawiło się też kilka nowych twarzy. Nowymi nabytkami klubu są: Damian Rogoś z Włókniarza Konstantynów, Kamil Krasoń z LKS-u Rosanów, Bartosz Cieślak z AKS-u SMS-u Łódź oraz Dawid Sobczak z Metalowca Łódź.

Ostatni sparing przed rundą wiosenną KAS zagra w sobotę 16 marca o godzinie 16:00 przeciwko MKS-owi Mianów.

KAS: Pietrzak, Rogoś, Krasoń, Jacek Światłowski, Socha, Bandel, Rutowicz, Marchewka, Bąkowicz, Stelmasiak, Wodziński.

Na zmiany: Leszczyński, Cieślak, Łabuza, Łomża, Sobczak, Waleszczyński, Zieliński.