Strona główna Styl życia O twój wzrok zadba Doktor Marchewka. Odwiedź salon przy ul. Spółdzielczej

O twój wzrok zadba Doktor Marchewka. Odwiedź salon przy ul. Spółdzielczej

0
PODZIEL SIĘ

Bezpłatne badanie wzroku, zniżki dla seniorów i firm, bezpłatny serwis okularów, duży wybór oprawek dla dzieci czy bardzo dobra cena na jednodniowe soczewki kontaktowe – to oferta salonu optycznego Doktor Marchewka. 

Otwarty na początku maja to jeden z około 90 salonów tej firmy w Polsce. Dlaczego Doktor Marchewka? Nazwa firmy wzięła się od prostego skojarzenia z warzywem zawierającym bardzo duże stężenie beta-karotenu – substancji zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie wzroku. W tym roku firma została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta 2018 w kategorii Obsługa Klienta!

Co wyróżnia salony optyczne spod znaku pomarańczowego warzywa?

W salonie przy ul. Spółdzielczej 1 (galeria Kauflandu) można wykonać bezpłatne badanie wzroku pod kątem korekcji okularowej.

– Badanie to nie zobowiązuje klientów do zakupu okularów w naszym salonie – zapewnia obsługa.

Co ważne Doktor Marchewka honoruje wszelkie Karty Dużej Rodziny i przyznaje zniżki – 25 zł na firmowe soczewki katalogowe z antyrefleksem oraz 10% zniżki na soczewki recepturowe firmy Hoya. Przy zniżkach uwzględniana jest też Konstantynowska Karta Seniora.

Oprócz oprawek uznanych firm jak Ray-Ban, Armani czy Vouge, Doktor Marchewka ma ofercie markę własną – Flavia oraz Fabio. Oprawki te urzekają swoim wzornictwem (ZOBACZ KATALOG).

Salon zapewnia bezpłatny serwis, w którego zakres wchodzi wymiana i regulacja nosków i czyszczenie okularów, a na każdą drugą parę okularów dostaniemy rabat w wysokości 25 złotych.

 

– To nie wszystkie atuty naszego salonu. Mamy też duży wybór oprawek dla dzieci, nakładki przeciwsłoneczne na okulary korekcyjne oraz soczewki progresywne już od 450 złotych. Co na takie soczewki dajemy miesięczny okres adaptacyjny. Jeśli klient nie przyzwyczai się do okularów progresywnych wymieniamy je na dwie pary – na dal i bliż – zachęca obsługa salonu.

Przy Spółdzielczej 1 kupimy też soczewki kontaktowe w atrakcyjne cenie –  już od 40 złotych za komplet jednodniowych. W przypadku zakupu 4 kompletów każdych soczewek otrzymamy plecak. W sam raz na wakacyjne wędrówki. Szczegóły ofert na stronie internetowej.

Doktor Marchewka 
ul. Spółdzielcza 1 (Pasaż Kaufland) 

Pon. – Sob. 9:00-21:00

Niedz. 10:00-18:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here