Strona główna Aktualności Nauczyciel z SP 5 może mieć kłopoty. Sprawa w prokuraturze

Nauczyciel z SP 5 może mieć kłopoty. Sprawa w prokuraturze

3
PODZIEL SIĘ
Co wydarzyło się na „zielonej szkole”, podczas której jeden z nauczycieli, opiekujących się uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 został zatrzymany pod wpływem alkoholu? Konstantynowska policja otrzymała zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przeciwko dzieciom. 

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, do tamtejszego komisariatu zgłosiło się troje rodziców, a chodzi o molestowanie (co nie jest równoznaczne z wykorzystywaniem seksualnym). Organy ścigania nie chcą udzielać w tej sprawie informacji.

– Materiały zostały już przekazane do pabianickiej prokuratury – potwierdziła lakonicznie nadkomisarz Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Długo tam jednak nie zostaną. Postępowanie będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Lidzbarku Warmińskim, gdyż właśnie tam uczniowie wyjechali na „zieloną szkołę”. Jak usłyszeliśmy od Krzysztofa Kopani, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Łodzi, trafi tam całość materiałów.

– Doniesienie dotyczy pewnych wydarzeń z Lidzbarka Warmińskiego i zastrzeżeń związanych z pełnieniem opieki nad dziećmi – stwierdza krótko prokurator.

O pijanym nauczycielu pisaliśmy TUTAJ.

3 KOMENTARZE

  1. Hehe, co tam dzieci pod opieka pijanych nauczycieli którzy niewiele wcześniej strajkowali, jeszcze zarzuty o molestowanie. A to wszystko w największej szkole w mieście. Upadek obyczajów.

    • Oprócz tego, kolesiostwo, zamiatanie innych afer pod dywan, ciągnięcie za uszy i szerzenie „nieskazitelnej” opini. Dramat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here