Strona główna Dzieje się Nasz zespół nagrał piosenkę. Razem z dziećmi

Nasz zespół nagrał piosenkę. Razem z dziećmi

0
PODZIEL SIĘ
Niepełnosprawne dzieci, podobnie jak ich zdrowi rówieśnicy, mają talenty, pasje, chcą żyć pełnią życia. I właśnie o tym jest piosenka, którą dla fundacji „Dom w Łodzi” nagrał konstantynowski zespół Vinyl. 

Utwór zatytułowano „Pełnia życia”. Od poniedziałku można go słuchać na YouTube. Słowa napisała Weronika Dubicka, a muzykę skomponowała Natalia Siennicka.

W teledysku wystąpili podopieczni i przyjaciele fundacji. Dziewięcioro dzieci pokazało, że mimo problemów ze zdrowiem wie, jak sięgać po marzenia, że mimo niepełnosprawności mogą tańczyć, malować, uprawiać sport… Praca nad utworem dostarczyła wielu emocji. Było sporo stresu i tremy, ale też duża radość.

– Pomysł teledysku nosiliśmy w sercach od bardzo dawna. Ale wydawał się nierealny, bo to ogromne koszty i działania totalnie odbiegające od tego, co robimy na co dzień. Prowadzimy przecież dom dziecka dla chorych dzieci. Nie jesteśmy agencją fonograficzną. Ale okazało się, że można, że się da… – podkreślają przedstawiciele fundacji.

Piosenkę nagrano w profesjonalnym studiu Manximum Records, w ramach kampanii społecznej „Pełnia życia”. Premiera teledysku odbyła się w ArtKombinat Scena Monopolis w Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here