Strona główna Sport (archiwum) Piłka ręczna Młodzicy KKS-u na podium w Pabianicach

Młodzicy KKS-u na podium w Pabianicach

0
PODZIEL SIĘ

Podopieczni Eugeniusza Czecha wzięli udział w II. Zimowym Ogólnopolskim Turnieju w Pabianicach i pokazali się z dobrej strony.

Nasza drużyna pokonała KS Uniwersytet Radom 15:11, Ostrovie Ostrów Wielkopolski 16:12, gospodarzy z Pabiksu Pabianice 13:6 oraz Trops Poddębice 18:8.

W fazie finałowej przegrali oni niestety z zespołem Orła Opole różnicą zaledwie dwóch bramek. Trzy zespoły miały na koncie po 8 punktów i zdecydowała mała tabela, w której ostatecznie KKS zajął trzecie miejsce.

Dodatkowo, królem strzelców został Szymon Niedbała, zdobywca 28 bramek. Natomiast jego kolega Rafał Raj wybrany został najlepszym zawodnikiem.