Strona główna Dzieje się Magda Gessler w Konstantynowie Łódzkim

Magda Gessler w Konstantynowie Łódzkim

2

Wielki świat zawitał do Konstantynowa. To właśnie u nas od wtorku Magda Gessler realizuje kolejny program „Kuchenne Rewolucje”.

Gwiazda TVN zdjęcia do programu rozpoczęła już we wtorek. Rewolucję przeprowadza w barze z obiadami domowymi przy ul. Żeromskiego. Zakątek Smaku, bo tak nazywa się bar, nie jest zbyt znanym miejscem na kulinarnej mapie Konstantynowa.

– Obiady mają nawet dobre, ale knajpa nie jest regularnie otwarta – mówi jedna z mieszkanek.

Dziś zdjęcia rozpoczęły się około godz. 19.30, choć ekipa filmowa zjechała na Żeromskiego jeszcze przed 15.00.  Popołudniu nagrano kilka ujęć z właścicielkami lokalu, które tachały do środka ogromne dynie. Później było długie oczekiwanie na znaną restauratorkę. Kiedy przyjechała przed bar, wsiadła do kampera, gdzie spędziła kolejną godzinę. Przed mobilną garderobą ustawiła się grupa dzieci. Młodzi fani nie doczekali się jednak autografu. Gessler nagrała jedno ujęcie przed barem i weszła do środka.

W ubiegłym roku Kuchenne Rewolucje realizowane były w Pabianicach (WIĘCEJ).

2 KOMENTARZE

  1. Lokal ktory chyba wcale sie nie reklamowal. Nawet potykacza nie bylo. Przejezdzam ta ulica czesto i nawet nie wiedzialem ze cos tam podaja. Zamiast rewolucji moze warto bylo eczesniej zainwestowac w rozpoznawalnosc? 🙂

  2. bylismy tam na urodzinach ,kiepskie jedzenie .Obsługa niemiła ,Kawa do tortu byla podana godzinę po nim ,po czterech interwencjach solenizantki.O 20.30 kelnerka zaczeła sprzatac ze stołów I zostalismy o 21-ej wyproszeni .Cena I jakosc usługi nie ida w parze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here