Młodziczki UKS-u Lidera Konstantynowa Łódzkiego pojechały do Warszawy, aby walczyć o awans do finałów Mistrzostw Polski. Po pokonaniu wszystkich rywalek grają one dalej.

W pierwszym meczu konstantynowianki grały z MKS-em Truso Elbląg. W pierwszym secie po zaciekłej walce przeciwniczki wygrały 29:31. Kolejne dwie partie padły jednak naszym łupem 25:15 i 15:12, dzięki czemu na konto liderek wpadło pierwsze zwycięstwo.

W drugim pojedynku Lider mierzył się z gospodyniami turnieju – KS-em Metro Warszawa. Ponownie pierwsza partia wpadła na konto przeciwniczek 25:19, ale dwie kolejne wygrane 23:25 i 12:15 sprawiły, że konstantynowianki dopisały sobie drugą wygraną i już były pewne udziału w wielkim finale. Pozostało jednak wyłonić zwycięzcę turnieju półfinałowego.

Ostatnim rywalem była TS Stal Śrubiarnia Żywiec. Tym razem liderki nie pozwoliły przeciwniczkom wygrać nawet seta i po wygranych 25:17 i 25:19 przypieczętowały triumf w półfinałach oraz awans do ścisłej ósemki w kraju.

UKS Lider: Łuczyńska, Wojtczak, Wielgus, Parszywka, Strugińska, Zydler, Bartczak, CIchura, Jaryszek, Pasińska, Kieszek, Kleszcz, Janczak, Michalak oraz trenerzy Kołcz i Helbik.