Strona główna Na sygnale Kto widział zaginionego 60-latka?

Kto widział zaginionego 60-latka?

0
PODZIEL SIĘ
Dzisiaj mija tydzień, odkąd zaginął 60-letni Dariusz Dudziak w Czołczyna (gmina Lutomiersk). Szukają go bliscy i policjanci z Konstantynowa Łódzkiego. Na razie bezskutecznie.  

Kontakt z mężczyzną urwał się 7 czerwca, kiedy około godz. 13.00 wyszedł z domu i już do niego nie powrócił. Od tej pory nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Dariusz Dudziak ma około 170 cm wzrostu, szpakowate, czesane do góry włosy, piwne oczy i kilkutygodniowy zarost. Jest średniej budowy ciała. Posiada widoczne braki w uzębieniu. Na plecach ma tatuaż z wizerunkiem kobiety.

W chwili wyjścia z domu był ubrany prawdopodobnie w niebieski podkoszulek z kołnierzykiem, długie, jasne spodnie i ciemne buty skórzane. Niewykluczone też, że mężczyzna miał na sobie szary podkoszulek lub szarozieloną bluzę.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z konstantynowskim komisariatem policji przy ul. Zgierskiej 4, tel. (42)  211 77 221, z funkcjonariuszem prowadzącym poszukiwania (pod numerem 693 997 297) lub z numerem 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here