Strona główna Na sygnale kryminalne Kradzież w hotelu w Ignacewie. Złodziej w rękach policji

Kradzież w hotelu w Ignacewie. Złodziej w rękach policji

0
PODZIEL SIĘ
Konstantynowscy policjanci zatrzymali gościa hotelowego, który z kilku niezamkniętych pokoi ukradł telewizor oraz elementy armatury łazienkowej. Właściciel oszacował straty na 4 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z 5/6 marca 2019 roku. Jak informuje policja, 25-latek wraz z dwoma znajomymi wynajmował w Ignacewie pokój hotelowy.
Mężczyzna splądrował kilka niezamkniętych pokoi. Jego łupem padł telewizor, elementy armatury łazienkowej oraz okucia szafek. Zrabowane przedmioty schował do torby podróżnej. Cieknąca z pourywanych kranów woda zalała piętro. Właściciel oszacował straty na 4 tys. złotych.

Hotelowy złodziej został jednak szybko zatrzymany. Konstantynowscy policjanci odzyskali skradzione mienie. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili, że na sumieniu ma także inne przestępstwa – w zaparkowanym na terenie innego województwa jego samochodzie ujawniono skradzioną biżuterię i zegarek. Policjanci ustalają właścicieli tych przedmiotów. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here