Strona główna Aktualności Konkurs na komendanta strażników do powtórki

Konkurs na komendanta strażników do powtórki

0
PODZIEL SIĘ
Kandydaci byli, jeden z nich został zarekomendowany burmistrzowi Robertowi Jakubowskiemu do objęcia stanowiska i… konkurs trzeba powtórzyć. W pierwszym nowego komendanta straży miejskiej nie wybrano.  

O powierzenie tej funkcji ubiegały się trzy osoby. Po sprawdzeniu złożonych przez nie dokumentów aplikacyjnych i przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych wydawało się, że w drugiej połowie czerwca, a najpóźniej w lipcu tą formacją w Konstantynowie Łódzkim zacznie kierować nowy szef. Komisja wskazała konkretnego kandydata. Tymczasem…

– Konkurs pozostaje bez rozstrzygnięcia. To dlatego, że nie udało się uzgodnić warunków zatrudnienia z osobą, która była rekomendowana na stanowisko. W rezultacie zostanie ogłoszony kolejny konkurs na komendanta straży miejskiej – wyjaśnia Paweł Furtak, inspektor w referacie strategii, promocji i rozwoju miasta.

Nastąpi to w najbliższych dniach. Wymagania wobec kandydatów nie ulegną zmianie.

Dotychczasowy komendant – Przemysław Borowski – pożegnał się z tą formacją, znajdując pracę w referacie inwestycji i ochrony środowiska konstantynowskiego magistratu. Jego obowiązki przejął Mirosław Załuga, zastępca. Będzie je pełnił do czasu rozstrzygnięcia konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here