Strona główna Aktualności Komendant zakończył służbę. Trwają poszukiwania nowego

Komendant zakończył służbę. Trwają poszukiwania nowego

2
PODZIEL SIĘ
Przemysław Borowski zakończył służbę w straży miejskiej.
Strażnicy miejscy z Konstantynowa Łódzkiego będą mieli nowego szefa. Przemysław Borowski, dotychczasowy, zakończył pracę na tym stanowisku. Ale nie w ogóle.

Magistrat ogłosił konkurs na nowego komendanta i do 23 maja czeka na zgłoszenia osób, które chciałyby pełnić tę funkcję. Kandydaci muszą mieć wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to prawo, administracja i bezpieczeństwo publiczne), co najmniej pięcioletni staż pracy, prawo jazdy i uregulowany stosunek do służby wojskowej. Inne warunki to m.in. niekaralność, nienaganna opinia i wiek (minimum 21 lat).
Komendant będzie organizował i nadzorował pracę podległych mu strażników i współpracował z innymi służbami mundurowymi. W zakres jego obowiązków wejdzie również analiza stanu porządku w mieście i dbałość o niego.

Przemysław Borowski odszedł ze straży miejskiej po 27 latach służby. Teraz będzie pracował w referacie inwestycji i ochrony środowiska Urzędu Miejskiego. Ma zająć się m.in. utrzymaniem czystości na terenie Konstantynowa Łódzkiego.
Do czasu wyboru nowego komendanta jego obowiązki powierzono Mirosławowi Załudze, dotychczasowemu zastępcy.

2 KOMENTARZE

  1. skonczone studia i 5 letni staz pracy a wiek minimalny 21 lat ?? przecież na dzien dobry widać jakie to bzdury w tym naborze. Nie mozna napisać np 25 lat ??? Jak urzad moze publikowac takie bzdury ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here