Strona główna Sport (archiwum) Piłka ręczna KKS poszedł za ciosem. Kolejne zwycięstwo na ich koncie

KKS poszedł za ciosem. Kolejne zwycięstwo na ich koncie

0
PODZIEL SIĘ

Nasi szczypiorniści po ostatnim zwycięstwie ponownie pokazali się z dobrej strony, pokonując u siebie czwarty w tabeli Bestios Białystok.

KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki – Bestios Białystok 30:21 (17:9)

Nasz zespół nadal walczy o utrzymanie w II. lidze, zatem wygrana ta była nam bardzo potrzebna. Zdobywanie punktów zdobyli rywale, ale siedmiu trafieniach z rzędu na tablicy widniał wynik 10:4 dla KKS-u. Przeciwnicy starali się odrabiać straty, ale na jednego gola z ich strony konstantynowianie odpowiadali dwoma i do przerwy prowadziliśmy przewagą ośmiu bramek.

Po zmianie stron szczypiorniści Włókniarza pozostawali bardzo skupieni na tym, aby nie pozwolić gościom choćby na próbę odwrócenia losów spotkania. W 49. minucie Bestios zanotował trzy trafienia z rzędu, ale nawet po nich przegrywał różnicą 8 goli. Konstantynowianie dowieźli to bardzo ważne zwycięstwo do końca, pokonując czwartych w tabeli przeciwników.

KKS ma na koncie 13 punktów i zajmuje 6. miejsce z przewagą czterech oczek nad siódmymi Nowymi Piekutami. Kolejny mecz nasza ekipa zagra w przyszłą sobotę o godzinie 13:30. Wyjazdowym rywalem będą właśnie Nowe Piekuty.

KKS: Walczak, Bartosz Borsiak, Trojanowski (7), Sadliński, Jencz (2), Główczyński (1), Stawicki (3), Lux (2), Zajączkowski, Świątek, Liberacki, Kubiak (2), Stępień (13), Michał Borsiak, Okulski, Forc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here