Strona główna Sport Piłka nożna Kasiarze wracają na właściwe tory

Kasiarze wracają na właściwe tory

0

Po ostatnim dobrym meczu sparingowym przyszedł kolejny dobry występ podopiecznych Jakuba Światłowskiego.

KAS Konstantynów Łódzki – Victoria Łódź 5:1 (3:0)

W dotychczasowych pojedynkach z tą ekipą kasiarze nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. W końcu musiał zatem nastąpić ten pierwszy raz. Gola na 1:0 zdobył już w 2. minucie spotkania Radosław Zieliński. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, bowiem tę w 12. minucie meczu strzelił Bartosz Socha, wykorzystując znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Adriana Bąkowicza. Adrian tuż przed przerwą wystąpił jeszcze jako autor bramki na 3:0.

Po zmianie stron jeden z zawodników testowanych KAS-u szybko zdobył gola na 4:0. Konstantynowianie o tej bramce przestali już forsować tempo. Inny z zawodników testowanych popisał się jeszcze pięknym uderzeniem z 30 metrów, zdobywając piątą bramkę dla KAS-u. Rywale zdołali jedynie ustrzelić gola honorowego na 5:1.

Większym problemem od wyników spotkań jest dla Jakuba Światłowskiego fakt, że poważnej kontuzji doznał bramkarz Pecujko i KAS szuka pilnie nowego golkipera. Trener ma jednak nadzieję, że uda się takiego pozyskać. Dużym wzmocnieniem byłoby też zakontraktowanie testowanego w zespole obrońcy z LKS-u Rosanów, ale rozmowy jeszcze trwają.

Kolejny pojedynek sparingowy akademia zagra w najbliższy piątek. O godzinie 20:30 na stadionie w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się gra kontrolna z Włókniarzem Pabianice.

KAS: Pietrzak, Jacek Światłowski, Testowany 1, Testowany 2, Socha, Leszczyński, Zieliński, Cichosz, Marchewka, Bąkowicz, Stelmasiak.

Na zmiany: Testowany 3, Testowany 4, Waleszczyński, Bandel, Rutowicz, Antosik.