Konstantynowianie po ostatnim spotkaniu w A-klasie postanowili rozegrać jeszcze dwa mecze sparingowe. W obu okazali się być górą.

Jak widać kasiarze bardzo poważnie biorą przygotowania do rundy wiosennej, w której powalczą o awans do okręgówki. Jeszcze przed zmianą kalendarza rozegrali dwa spotkania kontrolne. Pierwsze przeciwko Victorii Rąbień. Mimo, że do przerwy na tablicy widniał rezultat 1:1, to po przerwie KAS przycisnął i zwyciężył ostatecznie 5:2. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Bąkowicz, Antosik, Zieliński i dwie dołożył od siebie zawodnik testowany.

Kilka dni później konstantynowianie przystąpili do ostatniego w roku 2018 meczu. Tym razem przeciwnikiem był Korab Łask. Mecz po remisie 1:1 w pierwszej połowie zakończył się rezultatem 3:2 dla KAS-u. Dwie bramki zdobył Antosik, a jedną Cębrzyński.

Teraz przed zawodnikami czas roztrenowania oraz zasłużonego odpoczynku. Do treningów wrócą już w nowym roku.