Strona główna Sport (archiwum) Piłka nożna KAS z kolejnym zwycięstwem. Za tydzień ostatni mecz rundy

KAS z kolejnym zwycięstwem. Za tydzień ostatni mecz rundy

0
PODZIEL SIĘ

Kasiarze rozegrali ostatni w tym roku kalendarzowym mecz ligowy przed własną publicznością. Pożegnali się z fanami zdobywając 3 punkty.

KAS Konstantynów Łódzki – Sparta Łódź 5:2 (2:1)

Od pierwszych minut przeważali konstantynowianie. W końcu, w 21. minucie nikt nie przeciął wstrzelonej przez Adriana Bąkowicza w pole karne piłki i ta wpadła do siatki. Kilka minut później Antosik fauluje jednak rywala w polu karnym i niestety Sparta po rzucie karnym doprowadza do wyrównania. W 41. minucie ponownie jednak talentem błysnął Bąkowicz, zdobywając gola na 2:1.

Po zmianie stron Jakub Pietrzak bardzo szybko jest zmuszony ratować KAS z opresji, broniąc sytuację sam na sam z rywalem. Łodzianie zaczęli zyskiwać przewagę, ale w 63. minucie Rafał Zieliński świetnie podaje do Piotra Stelmasiaka i mamy 3:1. Niecałe dziesięć minut później Stelmasiak dorzuca od siebie drugie trafienie i na tablicy jest 4:1. W 79. minucie po zamieszaniu w polu karnym na 5:1 podwyższył Rafał Owczarek i kasiarzom już nic złego nie mogło się stać. W 87. minucie Sparta zdobyła jeszcze gola na 5:2, ale 3 punkty zostały w Konstantynowie Łódzkim.

Przed KAS-em ostatni mecz rundy jesiennej. Rozegra się on w Łodzi przeciwko AKS-owi SMS-owi Łódź.

KAS: Pietrzak, Rutowicz, Jacek Światłowski, Socha, Łabuza (73. Kubiak), Antosik (65. Bandel), Cębrzyński (46. Owczarek), Zieliński (80. Wierucki), Bąkowicz (80. Leszczyński), Wodziński (79. Miler), Stelmasiak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here