Strona główna Dzieje się Sport KAS z brązowym medalem w turnieju pucharowym

KAS z brązowym medalem w turnieju pucharowym

0
PODZIEL SIĘ
W piątej edycji turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Starosty Powiatu chrapkę na trzeci triumf w tej imprezie miał KAS Konstantynów Łódzki oraz PTC Pabianice. Tytuł wywalczyli jednak piłkarze z Włókniarza Pabianice. KAS zajął trzecie miejsce. 

Impreza rozpoczęła się od rozgrywek według podziału na dwie grupy. W pierwszej z nich rywalizowali Orzeł PiątkowiskoWłókniarz PabianiceIskra Dobroń oraz gospodarze KAS Konstantynów Łódzki. Do półfinałów awansować mogły tylko dwie najlepsze drużyny. W grupie „A” Orzeł Piątkowisko dzięki dwóm wygranym (po 2:0 z KAS-em i Iskrą Dobroń) oraz po remisie 1:1 z Włókniarzem zdobył 7 punktów i z pierwszego miejsca awansował dalej. Tuż za ich plecami znaleźli się kasiarze, którzy pokonali graczy z Pabianic 2:0 oraz Iskrę 2:1.

W drugim półfinale KAS Konstantynów musiał zaś uznać wyższość triumfującego 1:3 Włókniarza II Pabianice i jasne się stało, że kasiarze stracili tym samym szansę na trzecią wygraną w tym turnieju.

Gospodarzom imprezy pozostała jeszcze walka o to, żeby stanąć na podium. Konstantynowianie po bramkach Piotra StelmasiakaRafała Owczarka i Marcina Kubiaka pokonali Orła 3:0, dzięki czemu wywalczyli brązowe medale.

Zobacz pełną relację z turnieju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here