Strona główna Sport (archiwum) Piłka nożna KAS gromi w derbach

KAS gromi w derbach

0
PODZIEL SIĘ

Kasiarze w ramach 7. kolejki A-klasy pojechali na do Pabianic, by zmierzyć się z Włókniarzem II w meczu o panowanie w powiecie.

Strzelanie dla konstantynowian rozpoczął w 18. minucie Adrian Bąkowicz. Później tworzyliśmy kolejne dogodne sytuacje, ale do przerwy już nic nie chciało wpaść do siatki zielonych.

Po zmianie stron worek z bramkami się jednak rozwiązał. W 50. i 64. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Stelmasiak, a w 80. i 86. minucie to samo uczynił Łukasz Antosik. Gospodarze mieli problem ze stworzeniem dogodnych sytuacji bramkowych i wynik 0:5 w pełni oddaje przebieg tego spotkania.

Kasiarze wygrali pewnie pomimo tego, że nadal odczuwali trudy pucharowego starcia z Nerem Poddębice. Dzięki temu kompletowi punktów KAS zajmuje trzecie miejsce w tabeli i nadal jest w grze o awans do okręgówki. Przed nimi jest tylko Nowosolna Łódź i GLKS Dłutów z kompletami punktów.

KAS: Pietrzak (84. Pecujko), Owczarek, Jacek Światłowski (60. Kubiak), Socha, Łabuza (79. Bandel), Rutowicz, Zieliński (66. Cębrzyński), Bąkowicz (60, Wierucki), Antosik, Stelmasiak (75. Leszczyński), Wodziński.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here