Strona główna Sport Piłka nożna KAS gromi w derbach

KAS gromi w derbach

0

Kasiarze w ramach 7. kolejki A-klasy pojechali na do Pabianic, by zmierzyć się z Włókniarzem II w meczu o panowanie w powiecie.

Strzelanie dla konstantynowian rozpoczął w 18. minucie Adrian Bąkowicz. Później tworzyliśmy kolejne dogodne sytuacje, ale do przerwy już nic nie chciało wpaść do siatki zielonych.

Po zmianie stron worek z bramkami się jednak rozwiązał. W 50. i 64. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Stelmasiak, a w 80. i 86. minucie to samo uczynił Łukasz Antosik. Gospodarze mieli problem ze stworzeniem dogodnych sytuacji bramkowych i wynik 0:5 w pełni oddaje przebieg tego spotkania.

Kasiarze wygrali pewnie pomimo tego, że nadal odczuwali trudy pucharowego starcia z Nerem Poddębice. Dzięki temu kompletowi punktów KAS zajmuje trzecie miejsce w tabeli i nadal jest w grze o awans do okręgówki. Przed nimi jest tylko Nowosolna Łódź i GLKS Dłutów z kompletami punktów.

KAS: Pietrzak (84. Pecujko), Owczarek, Jacek Światłowski (60. Kubiak), Socha, Łabuza (79. Bandel), Rutowicz, Zieliński (66. Cębrzyński), Bąkowicz (60, Wierucki), Antosik, Stelmasiak (75. Leszczyński), Wodziński.