Strona główna Sport Karina Łysakowska najlepsza w Skierniewicach

Karina Łysakowska najlepsza w Skierniewicach

0

Na pływalni Nawa odbyły się wojewódzkie zawody Ligi Dzieci i Młodzików. Konstantynowski klub zajął miejsce na podium, a jedna z jego podopiecznych nie miała sobie równych.

W sumie Piątka wróciła do domu z 16 medalami (5 złotymi, 7 srebrnymi i 4 brązowymi). Karina Łysakowska zdobyła w sumie za swoje dwa starty aż 1060 punktów i kolejną w klasyfikacji zawodniczkę wyprzedziła o 102 punkty. Karina Wywalczyła złoto na dystansie 100 metrów stylem dowolnym oraz złoto na dystansie 100 metrów stylem zmiennym.

Jednakże nie tylko ona zaprezentowała się w Skierniewicach znakomicie. Złote medale zdobyli także Julia Ber (100 metrów dowolnym), Wiktoria Rucińska (50 metrów klasycznym) oraz Patryk Misztal (50 metrów motylkowym).

Srebra wywalczyli: Amelia Kaczmarek (50 metrów motylkowym oraz 50 metrów klasycznym), Kamila Naji (50 metrów motylkowym), Natalia Głogowska (100 metrów zmiennym), Patryk Misztal (50 metrów klasycznym) oraz Oskar Nuszczyński (100 metrów grzbietowym).

Za to na najniższych miejscach podium stawali: Julia Ber (50 metrów motylkowym), Natalia Głogowska (50 metrów motylkowym), Antonina Sulak (100 metrów dowolnym), a także nasza sztafeta 4×50 metrów dowolnym w składzie Natalia Klekowska, Hanna Ciszyk, Kamila Naji oraz Natalia Głogowska.

Dzięki tym wszystkim krążkom UKS Piątka Konstantynów Łódzki zajęła w klasyfikacji generalnej miejsce trzecie w stawce trzynastu startujących ekip.