Strona główna Sport (archiwum) Kadetki bez awansu do półfinałów mistrzostw Polski

Kadetki bez awansu do półfinałów mistrzostw Polski

0
PODZIEL SIĘ
Zawodniczki UKS-u Lidera Konstantynowa Łódzkiego rywalizowały w ćwierćfinałach i ostatecznie zostały sklasyfikowana na miejscach 17-24. 

Czterdzieści osiem najlepszych zespołów w kraju rywalizowało w 8 grupach. Konstantynowianki znalazły się w grupie czwartej, która swoje mecze rozgrywała w Świdniku. Lider w podgrupie A pokonał 1:3 KDBS Bank Włocławek, ale przegrał z MKS-em Avią Świdnik 3:1. Pozwoliło to jednak na awans do najlepszej czwórki turnieju, która rywalizowała dalej o dwa miejsca premiowane awansem do półfinałów mistrzostw Polski.

Liderki nie sprostały jednak ekipie MKS-u Dąbrowy Górniczej, przegrywając 0:3 i jasne stało się, że awansu do półfinałów nie będzie. Konstantynowiankom pozostała więc jedynie walka o zajęcie miejsca na podium w turnieju ćwierćfinałowym. Naszym dziewczętom udało się pokonać MKS Polonię Świdnica 3:0, dzięki czemu znalazły się na podium.

Konstantynowianki zostały sklasyfikowane na miejscach 17-24 w Polsce, co dla tak młodej kadry jest wielkim sukcesem.

Lider: Kamińska, Cichura, Lesiak, Zdydler, Pasińska, Kleszcz, Strugińska, Jaryszek, Bartczak, Laszczyk, Janczak, Michalak, Kopiec, Wielgus, Łuszczyńska. Trenerzy: Sławomir Kołcz oraz Jacek Helbik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here