Strona główna Dzieje się Jest znany termin i gwiazda wieczoru na Dni Powiatu

Jest znany termin i gwiazda wieczoru na Dni Powiatu

3
PODZIEL SIĘ
Tak bawiliśmy się na ostatnich Dniach Powiatu.
Wprawdzie jak zawsze ta impreza odbędzie się w Pabianicach, ale jej adresatami są również mieszkańcy Konstantynowa Łódzkiego i wszystkich pozostałych gmin znajdujących się w naszym powiecie. Chodzi o Dni Powiatu. 

Pobawimy się na nich w pabianickim parku Wolności. Kiedy? W sobotę, 13 czerwca, a nie, jak pierwotnie informowało starostwo, 16 maja.

– Jest to związane ze zmianą gwiazdy wieczoru, której odpowiadał tylko ten termin (początkowo była mowa o znanej wokalistce – przyp. red.) – tłumaczy starosta Krzysztof Habura.

Występ w Pabianicach jest już wpisany w grafik koncertów na oficjalnej stronie zespołu. Kto przyjedzie? Paweł i Łukasz Golcowie, czyli Golec uOrkiestra. Zespół jest znany m.in. z takich przebojów jak „Lornetka”, „Crazy is my life”, „Słodycze”, „Pędzą konie”, „Nie ma nic”, „Kto się ceni”, „Życie jest muzyką”, „Młody maj” czy „Ściernisko”.

3 KOMENTARZE

  1. Co z tego, że dedykowany także mieszkańcom Konstantynowa. Tylko zmotoryzowanym. Młodzież i osoby nie jeżdżące samochodem nie wrócą z Pabianic w sobotę , bo ostatni bus z Pabianic odjeżdża o 15.43…
    Chyba, że ktoś ma ochotę jechać z kilkoma przesiadkami przez Łódź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here