Strona główna Na sygnale wypadki Jedna stłuczka po drugiej. Druhowie mieli co robić

Jedna stłuczka po drugiej. Druhowie mieli co robić

0
PODZIEL SIĘ
fot. OSP Konstantynów
W bliskiej odległości doszło wczoraj w Konstantynowie Łódzkim do dwóch kolizji. Ledwie druhowie z OSP skończyli usuwać skutki pierwszej, gdy ich interwencja była konieczna ponownie.

Jedna stłuczka miała miejsce na placu Wolności, gdzie krótko przed godz. 15.00 zderzyły się Opel i Kia. Przyczyna? Jak informują ochotnicy, nieustąpienie pierwszeństwa przez kobietę, która skręcała na posesję. Niegroźnych urazów doznał drugi z uczestników. Zajęli się nim ratownicy medyczni.

– 34-letni mężczyzna skarżył się na ból ręki i nogi. Nie wymagał jednak przewiezienia do szpitala – poinformował dyżurny komendy powiatowej PSP w Pabianicach.

Łączne straty w obydwu pojazdach oszacowano na 11 tys. zł.

fot. OSP Konstantynów

Po około 20 minutach od zakończenia działań (objęły one usunięcie z jezdni pojazdów i jej posprzątanie z rozlanych płynów) wydarzyła się następna kolizja, z udziałem Skody i Volkswagena, tym razem na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i placu Wolności. Tak jak w przypadku poprzedniej przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa. Kierujący nie odnieśli żadnych obrażeń, naprawy wymagają natomiast obydwa samochody. Wysokość strat: 27 tys. zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here