Strona główna Aktualności Polityka Jakubowski łatwo „punktuje” Młynarczyka. Ale o czymś zapomniał

Jakubowski łatwo „punktuje” Młynarczyka. Ale o czymś zapomniał

7
PODZIEL SIĘ
Starosta K. Habura i wicestarosta R. Jakubowski podczas konferencji nt. pływalni

Robert Jakubowski wytknął Marcinowi Młynarczykowi plany związaną z remontem linii tramwajowej na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Twierdzi, że takie obietnice są niewiarygodne. Tymczasem, do dziś nie została wybudowana pływalnia powiatowa, którą obiecywał starosta Krzysztof Habura stojąc ramię w ramię ze swoim zastępcą… Robertem Jakubowskim.

– Burmistrz Brzyszcz i Konstantynowskie Porozumienie Samorządowe obiecywali modernizacje tramwaju w 2014 roku. Obietnica nie została wykonana, a teraz kandydat na burmistrza z KPS, pan Młynarczyk, ponownie obiecuje modernizację tramwaju. Czy takie obietnice są wiarygodne – pyta w filmiku promocyjnym Robert Jakubowski, przeglądając artykuł prasowy własnie o wspomnianych zapowiedziach.

Robert Jakubowski nie wyjaśnia jednak, dlaczego nie doszło do modernizacji linii tramwajowej, a taką wiedzę powinien mieć. Otóż widoczny na filmiku artykuł nawiązuje to sprawy Łódzkiego Tramwaju Metropolitalnego. Porozumienie w 2014 roku podpisało dziewięć samorządów, które eksploatują sieć tramwajową, czyli miasta: Łódź, Pabianice, Zgierz, Ozorków oraz gminy Zgierz, Ozorków, Lutomiersk, Ksawerów i właśnie Konstantynów Łódzki.  Łączny koszt inwestycji miał oscylować w granicach miliarda złotych. Niestety, ministerstwo przygotowało nowelizację ustawy metropolitalnej i wyłączyło z niej obszar woj. łódzkiego. Żadna w tym wina burmistrza Henryka Brzyszcza, tym bardziej Marcina Młynarczyk, który wtedy nawet nie był radnym.

Podobny zarzut można wystosować pod adresem Roberta Jakubowskiego w temacie powiatowej pływalni, która miała powstać w Pabianicach. Starosta obiecywał pływalnię od 2014 roku. Projekt pojawił się nawet na kalendarzach. Podczas konferencji prasowych Robert Jakubowski jako wicestarosta stał ramię w ramię ze swoim szefem i przekonywał, że robią wszystko, żeby pływalnia powstała. Niestety, ministerstwo nie przyznało dofinansowania na odpowiednim poziomie i plany nie zostały zrealizowane do dzisiaj.

 

7 KOMENTARZE

 1. ogolniki.. Przez to ze jest tylko dwoch slabiutkich kandydatow wybor jest zaden. Oni tez zakladaja ze maja 50%szans wiec robia tylko to co musza. Mlynarczyk udaje ze nie jast z PO a Jakubowski powinien eyciagnac kij z tylka i isc bardziej do ludzi

 2. Jakubowski to rez niestety slaby i bez pomyslu kandydat. Chcd byc burmistrzrm a nigdzie nie mozna odszukac jego programu i planow. To samo dotyczy Mlynarczyka. Sa ludzmi bez pimyslu na to miasto niestety.

  • Pan Jakubowski uaktywnia się intensywnie tylko przed wyborami, natomiast pan Młynarczyk coś robi na co dzień. Niestety, żeby się dowiedzieć, co obaj kandydaci mają do powiedzenia, trzeba korzystać z Facebooka, bo to chyba rzeczywiście jedyne medium ich przekazu (nie licząc osobistych spotkań; mówię o miejscach, gdzie można znaleźć i przeczytać program).

   Co więcej, jeśli pan Jakubowski będzie mieć takich obrońców, jak autor komentarza poniżej, to wrogów już nie potrzebuje. Analogicznie w drugą stronę (vide: durna ulotka o Jakubowskim).

   • Jakubiwski intensywnie???? Chyba na plakaty. Wciaz nie rozumiem jakim cudrm mamy tylko dwoch i to tak slabych kandydatow. Widza ze nue maja jonkurencji wiec nawet sie nie staraja ptowadzic akcji eyborczej. Po gazetym paszkwilu ze strony PO Jakubowski powinien miec wieksze szanse ale on nawet tej publikacji nie umie wykorzystac. Mlynarczyk z kilei to kontynuacja Brzysza czyli skabo.

  • Dokladnie tak. Kandydaci maja zerowa kampanie i bardzo trudno sie dowiedziec jaki wlasciwie maja program. Same ogolniki.. Przez to ze jest tylko dwoch slabiutkich kandydatow wybor jest zaden. Oni tez zakladaja ze maja 50%szans wiec robia tylko to co musza. Mlynarczyk udaje ze nie jast z PO a Jakubowski powinien eyciagnac kij z tylka i isc bardziej do ludzi

 3. Cytaty z tekstu- prawdziwe, leksykalne „el klasiko” :). Proszę bardzo jednak młodych autorów tekstu (sądząc po poziomie tego materiału typu „anonimowa ulotka wyborcza kopiuj wklej”) o edycję i poprawę licznych błędów bo nie ma to efektu- tak Platformy Obywatelskiej z Pabianic raczej nie zmieciecie. Wydaje mi się, że ten portal ma na celu bekę z ludzi w Pabianicach poprzez niby portal medialno-informacyjny o Konstantynowie Łódzkim. Tutaj młodziutki autor, pabianicki opozycjonista z głową pełną szalejących hormonów przywalił z grubej rury staroście z PO Platforma Obywatelska bo pewnie myśli, że starosta to taki Nadprezydent Pabianic. Młody redaktor z ekipą lolki po szkole kręci w krzakach i mają jazdę jak przywalili na początek Staroście z PO Platformy Obywatelskiej Wicestarostą? Akurat tak się składa, że Jakubowski jest od 8 lat w opozycji w Konstantynowie Łódzkim przeciwko lokalnej sitwie czyli KPS Konstantynowskiemu Porozumieniu Samorządowemu. W Kanzas PO Platforma Obywatelska mocodawcy KPS pewnie ze śmiechu padają i krzyczą SUPER!!! Dzieciaki górą!!! Zaraz reklamy wam wkleją za dobrą robotę. Jak to miło powspominać jak się było w liceum…. piękne czasy. Tu czytam, że na weselu na Niesięcinie dwóch panów się poszarpało i nic się nikomu nie stało, a tu nagle wielka lokalna polityka i walka wyborcza. Panie Starosto Habura, Panie Marszałku Witoldzie Stępniu, Panie Ministrze Andrzeju B. współczuję bo młodzi mają niestety rację, a wiek autorów usprawiedliwia totalną stronniczość, insynuacje i emocje autora, a przede wszystkim brak pojęcia o polityce poza Pabianice, ale namierzyli Panów i będą długo drążyć w konstantynow.info ściemy i hipokryzję PO Platformy Obywatelskiej. Aż do 21 października pewnie macie Panowie pozamiatane…a trzeba było dzieciakom gruszek na wierzbie nie obiecywać, a tak proszę- cisną i trzymam kciuki za twórczość i pomysłowość autorów. U nas też by się tacy młodzi gniewni przydali aby ten nasz beton KPS kruszyć…Młodzi zawsze górą Starosta marną figurą!!! Przeczytajcie młodzi mój comment, błędki poprawić proszę, a mój komentarz do śmieci 🙂 Jak się trochę podszkolicie w składni i ortografii to przechodzę na ciemną stronę mocy jak w liceum i jedziemy z władzą 🙂
  A tak na poważnie pabianickie dzieci, jedziecie po Staroście z PO, a Marszałek z PO boki zrywa w Kanzasie ze śmiechu…ale nie wytłumaczy się młodym dlaczego niestety…

  • Dziękuję, bo nie czuje się aż taki młody. Tak czy inaczej chciało się Panu.Pani skomentować tak marny tekst komentarzem dłuższym niż sam tekst. To pokazuje jego małe znaczenie. Pozdrawiam Gala Anonima 🙂 Chyba sie nawet domyślam, co to za starszy tak często czyta nasz portal i komentuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here