Strona główna Aktualności Polityka „Ja się nie dam szantażować”

„Ja się nie dam szantażować”

4

Marcin Młynarczyk potwierdził, że nie weźmie udziału w debacie organizowanej przez administratora strony na Facebook’u pod nazwą Konstantynów TV. 

– Nikt ze mną nie ustalał warunków debaty. Był jakiś telefon nieodebrany, a za pięć minut dowiaduje się, że mam wziąć udział w debacie. To jest dla mnie szantaż – powiedział kandydat na burmistrza.

Młynarczyk odniósł się również to stronniczości strony, gdzie miałby zostać pokazana debata. Pojawiają się tam tylko materiały promujące Roberta Jakubowskiego.

4 KOMENTARZE

  1. Nieprofesjonalnie załatwione, więc decyzja dobra. Ale popieram zdanie, że debata mogłaby się przydać. Może Gminne Centrum Informacji coś zorganizuje? W końcu służy informowaniu 🙂

  2. Ale debata by się przydała , mieszkańcy chcą aby dwaj kandydaci odpowiedzieli na nurtujące ich pytania i miło by było dość do porozumienia i działać dla mieszkańców i z myślą o nich . Zaproponowanie innego miejsca na debatę , to chyba nie jest aż taki problem w dobie tych czasów i dla dorosłych ludzi , których wspiera sztab ludzi 🙂

  3. I bardzo dobra decyzja. Od poczatku pisalem ze nie tak sie to zalatwia i nie mozna stawiac nikogo stawiac przed faktem dokonanym. Mozna glosowac na Mlynarczyka lub nie, jednak tu ma 100% racji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here