Strona główna Aktualności Emocjonalny wpis działaczy KKS Włókniarz. Poszło o pieniądze

Emocjonalny wpis działaczy KKS Włókniarz. Poszło o pieniądze

0
PODZIEL SIĘ
Jak informowaliśmy w weekend, dziś zebrała się komisja odpowiedzialna za podział miejskich pieniędzy na kluby sportowe. W puli jest 358 tys. złotych.

Zaraz po zakończeniu obrad komisji emocjonalny wpis ukazał się na stronie Włókniarza. Działacze czuja się oszukani, bo sekcja piłkarska dostanie mniej pieniędzy niż w roku ubiegłym. Natomiast większe środki trafią do piłkarzy z Konstantynowskiej Akademii Sportu. Kasiarze w ubiegłym roku otrzymali 10 tys. złotych. W tym mają otrzymać ponad 31 tys.
Działacze Włókniarza większą dotację dla KAS-u upatrują w swojej krzywdzie. Zieloni zamiast 95 tys zł otrzymają prawie 89 tys. zł. Co więcej, jak tłumaczy prezes Włókniarza, dodatkowo Włókniarz nie otrzyma już 12 tysięcy na promocję.

– Wszystko wpadło do jednego worka i tym samym stracimy w tym roku 18 tysięcy – wyjaśnił Jarosław Banasiak.

Włókniarz oznajmił, że przez ten zabieg urzędników nie odbędzie się wiele imprez np.  Kanzas Cup, wyjazd dziewczyn na Mistrzostwa Polski czy turniej halowy dzieci.

– Wszelkie zapewnienia o sprawiedliwym podziale Burmistrza Roberta Jakubowskiego można już dziś wziąć za żart rodem 1 kwietnia – skwitowali działacze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here