Strona główna Aktualności Dyrektor MOK odwołany

Dyrektor MOK odwołany

8
PODZIEL SIĘ
Andrzej Cieślik nie jest już dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury po tym jak złożył wypowiedzenie umowy o pracę i został odwołany ze stanowiska. 

62-letni absolwent jedynego w Polsce Studium Techniki Teatralnej i Filmowej w Łodzi kierował konstantynowskim domem kultury 27 lat.

– Od 10 czerwca 2019 roku obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim pełnić będzie Pani Anna Walczak, inspektor w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim, która będzie oddelegowana do pełnienia obowiązków dyrektora MOK na okres 3 miesięcy. Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim ogłosi niebawem otwarty konkurs, w którym wyłoniony zostanie nowy dyrektor MOK – informują służby prasowe urzędu miejskiego.

Na stronie UM podano również, że w MOK trwa audyt zewnętrzny za 2018 rok.

8 KOMENTARZE

  1. Chyba nikt sobie nie zdaje sprawy jakich nadurzyc dopuścił się pan Cieslik piastując stanowisko dyrektora tak długi czas. Mam nadzieje ze prawda zwycięży i wszystko zostanie upublicznione, a ludzie przejrzą na oczy. Dobry ruch nowego burmistrza!

  2. Akurat cieslik zrobill sporo dobrego jpattzac nakase ktora dysponowal. Nowy burmistrz tylko obsadza stanowiska swoimi ludzmi. To nie PBianice gdzie trzeba bylo nic robic

  3. Przetrzymal kilku burmistrzow a nowego nie.. Czloeiek ktory nsprawde sie staral. Jak widac obsadzanie nowa wladza najbardziej skupia sie na obsadzrniu seoimi ludzmi wszystkirgo vo mozna. Sxkoda ze jest tak gorliwa w dotrzymywaniu obietnic wyborczych. Nieudolnosc. I tyle.

    • A co ma jeszcze laske robic, ze bedzie sluchal jak podwladni mu kaza? Po to wygral zeby wprowadzac wlasne dzialania. Brzyszcz to niby ludzi sluchal i robil dla mieszkancow? KPINA! Robil tak ja mu sie podobalo. Jak ty przyjdziesz na stanowisko kierowniczy do firmy XYZ to bedziesz robic tak jak podwladni ogarneli 15 lat temu i sobie wygrzali krzeselka czy wymagal efektywnosci w dzialaniach?

  4. W końcu się wzięli za tą klikę… Może MOK zacznie żyć tak jak to miało miejsce jakiś czas temu… Powodzenia! A poprzednikowi krzyż na drogę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here