Strona główna Dzieje się Dwoje wokalistów i zespół disco polo. Na Dniach Powiatu

Dwoje wokalistów i zespół disco polo. Na Dniach Powiatu

1
PODZIEL SIĘ
Tak mieszkańcy bawili się na ubiegłorocznych Dniach Powiatu.
Starostwo dokonało wyboru artystów, którzy wystąpią dla mieszkańców podczas tegorocznego święta powiatu. Wprawdzie umowy z nimi nie zostały jeszcze podpisane, ale żadne zmiany już nie nastąpią.

Impreza odbędzie się 18 maja, w sobotę, na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pabianicach. Jak zawsze przed publicznością zaprezentują się lokalne zespoły, ale nie zabraknie też wykonawców znanych szerokiemu gronu odbiorców.

Tych, którzy lubią muzykę disco polo może ucieszyć informacja, że do Pabianic przyjedzie grupa Long&Junior, która zyskała popularność między innymi dzięki takim piosenkom, jak „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Bądź moją królową” i „Tańczyć chcę”.

Dla mieszkańców wystąpi też Michał Szpak. Jego muzyczna kariera zaczęła się od telewizyjnego programu X Factor. W 2016 roku utworem „Color of your life” reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Gwiazdą tegorocznych Dni Powiatu będzie natomiast Ania Dąbrowska. Znane piosenki wokalistki to m.in. „Porady na zdrady” (ta promowała komedię romantyczną pod tym samym tytułem)), „W głowie” i „Z tobą nie umiem wygrać”.

– Przy wyborze artystów braliśmy pod uwagę również innych, ale niektórzy mieli już zajęte terminy. O tym, kto wystąpi na scenie zadecydowaliśmy sami. W ubiegłym roku wyboru dokonali wprawdzie mieszkańcy, ale ta formuła nie do końca się sprawdziła – tłumaczy starosta Krzysztof Habura.

Nie wiadomo jeszcze, o której rozpoczną się poszczególne koncerty. Powiatowi urzędnicy pracują nad harmonogramem.

1 KOMENTARZ

  1. I co z tego….nawet nie będzie można z Konstantynowa dojechać na tę imprezę, nie mówiąc o powrocie. Wiadomo podczas takiej imprezy warto wypić piwko. Ale w soboty po południu i wieczorem autobus Konstantynów-Pabianice nie kursuje 🙁 ,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here