Strona główna Na sygnale kryminalne Dwóch braci zniszczyło samochód

Dwóch braci zniszczyło samochód

0
PODZIEL SIĘ
fot. policja
Dwaj bracia z Konstantynowa Łódzkiego zniszczyli samochód łodzianinowi, który przyjechał tutaj do pracy. Są już w rękach policji. 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Pokrzywdzony 27-latek wracał do domu. W chwili gdy zamierzał odjechać Kią Sportage, koło samochodu pojawiło się dwóch mężczyzn. Jak się okazało, wandali, którzy bez powodu zaczęli uderzać w karoserię i szybę auta, z zacięciem je niszcząc. Uszkodzenia w pojeździe łodzianin oszacował na ponad 2 tys. zł.

O sprawie została powiadomiona policja. Mając przekazany przez 27-latka rysopis sprawców, funkcjonariusze zaczęli sprawdzać pobliski teren.

– Już kilkanaście minut od zdarzenia zauważyli podejrzewanych mężczyzn na ulicy Łódzkiej. Na widok radiowozu agresorzy zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali jednak zatrzymani – poinformowała asp. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

19-latek i jego starszy o siedem lat brat byli pobudzeni i agresywni. W działaniach pomogli funkcjonariuszom świadkowie sytuacji.

Wandale trafili do policyjnego aresztu. Postawiono im zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here