Strona główna Na sygnale Druhowie ratowali ofiary wypadku drogowego

Druhowie ratowali ofiary wypadku drogowego

1
PODZIEL SIĘ

Strażacy z OSP Konstantynów Łódzki zostali zadysponowani do poważnego wypadku, do którego doszło po godz. 2.00. 

Po pomoc zadzwonił jeden z podróżujących, ale nie potrafił dokładnie określić miejsca zdarzenia. Pierwotnie do wypadku miało dojść na drodze nr 710 w okolicy ul.Krzywej. Finalnie okazało się, że jest to miejscowość Prusinowiczki pomiędzy Lutomierskiem a Porszewicami.

– Na miejscu zastaliśmy straszny widok. Samochód osobowy wypadł z drogi, dachował, wrócił na koła i uderzył w drzewo – opisują strażacy z OSP Konstantynów.

Jak doszło do wypadku?

Mitsubishi Carisma podróżowały cztery osoby: 29-letni kierujący, 28-latek, 18-letnia dziewczyna (mieszkańcy Pabianic) i mężczyzna, którego dane nie zostały jeszcze ustalone. Gdy auto jechało przez las kierujący zjechał na prawą stronę i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia w pojeździe zakleszczony został kierowca. Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych, a aby wydostać go z pojazdu. Poszkodowani trafili do szpitala.

Na miejscu działali strażacy z czterech jednostek: w Łodzi, Pabianicach i ochotnicy z Lutomierska i Konstantynowa.

AKTUALIZACJA: Jak poinformowała w południe policja, kierowca zmarł w drodze do szpitala. 

1 KOMENTARZ

  1. Patrzac na auto to koleś o inteligencji ślimaka jechal oczywiscie z nadmierną predkością. Kare poniósł . Zadna strata bo i tak kolesi jest wiecej niz koboet w Polsce .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here