Strona główna Styl życia Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

0
PODZIEL SIĘ
Wysoka pozycja strony internetowej w wynikach wyszukiwania to absolutne must have każdej firmy – zarówno tej o zasięgu lokalnym, na przykład w Łodzi, jak i ogólnopolskim. Warto jednak zaznaczyć, że aby strona internetowa zyskała miejsce w TOP10 i utrzymała je, niezbędne są fachowa wiedza, umiejętności i specjalistyczne narzędzia, warto więc działania SEO powierzyć porządnej firmie, która o pozycjonowaniu wie naprawdę dużo i robi to w uczciwy sposób – my polecamy agencję SEO 1stplace.

Pozycjonowanie stron internetowych – co to?

Zacznijmy od krótkiego wyjaśnienia, czym jest pozycjonowanie i dlaczego jest takie istotne.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to cykl wielu działań prowadzonych zarówno bezpośrednio w witrynie klienta – działania on page, jak również poza nią – off page. Celem pozycjonowania strony internetowej jest umieszczenie danej witryny w TOP 10 w wynikach wyszukiwania.

Aby pozycjonowanie było skuteczne, wszelkie czynności należy wykonywać regularnie i na bieżąco śledzić wszelkie zmiany w algorytmach Google’a.

Wśród najistotniejszych działań w procesie pozycjonowania stron internetowych wymienić możemy:

  • Audyt SEO – audyt dostarcza informacji na temat słabych i mocnych stron danej witryny, między innymi jej struktury, jakości treści czy zgodności z algorytmami Google’a.
  • Dobór słów kluczowych – słowa kluczowe muszą w jak najlepszy sposób opisywać usługi i produkty oferowane przez Twoją firmę, a co istotne, muszą uzyskać wyższe pozycje w wyszukiwarce Google niż frazy konkurencji.
  • Link building – budowanie profilu linkowego z serwisów zewnętrznych to ważny krok do zwiększenia wiarygodności i rozpoznawalności firmy.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie to dobra droga do zwiększenia widoczności firmy w Internecie, a co za tym idzie, do dotarcia  do potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani naszą ofertą. Wszystko to przyczyni się do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie i rzecz jasna, do pomnożenia zysków.

1stplace – agencja SEO

Jedną z topowych i z pewnością wartych zaufania agencji SEO jest 1st place. Zakres usług agencji SEO 1stplace jest bardzo szeroki, wymienić tutaj możemy audyty SEO, pozycjonowanie stron internetowych, w tym pozycjonowanie lokalne — na przykład firm, których obszarem działania jest Łódź i okolice. W zakresie usług omawianej agencji mieści się  również pozycjonowanie sklepów internetowych, kampanie Google Adwords, content marketing, remarketing, reklama na Facebooku czy tworzenie stron internetowych.

Jak wygląda współpraca z 1st place?

Doświadczenie i wiedza zespołu, a także specjalistyczne narzędzia sprawiają, że cały proces przebiega w pełni bezpiecznie i pozwala nie tylko zdobyć miejsce w TOP 10, ale co ważne, utrzymać je.

Warto tutaj dodać, że w okazji nadejścia wiosny, omawiana agencja SEO przygotowała dla swoich klientów rabat i to w wysokości aż 20%! Wystarczy jedynie użyć kodu promocyjnego WIOSNA20% i gotowe!

Kod możesz wykorzystać na stronie – 1stplace Pozycjonowanie stron internetowych Łódź i woj. łódzkie

Jak już wspomnieliśmy, miejsce w TOP 10 to priorytet. Dobrze więc jak najszybciej rozpocząć walkę o miejsce na pierwszej stronie wyszukiwarki.

REKLAMA